Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Dieta Niskie IG przeznaczona jest dla osób z cukrzycą, stanem przedcukrzycowym, insulinoopornornością. Idealnie pasuje do osób które chcą porzucić lub znacznie ograniczyć słodkie przekąski i po prostu zdrowo się odżywiać. Zestaw eliminuje produkty z wysokim indeksem glikemicznym, dzięki czemu zapobiega wahaniom poziomu glukozy we krwi oraz umożliwia osiągnięcie należnej masy ciała lub jej kontrolę przez stabilizację.

Dieta dla osób o zwiększonej aktywności fizycznej. Odpowiedni dobór makroskładników dostarcza organizmowi wszystkiego co potrzebne do osiągania doskonałych rezultatów sportowych oraz prawidłowej regeneracji po treningu. Powoduje również zminimalizowanie ryzyka kontuzji.

Dieta składająca się z trzech podstawowych posiłków - śniadania, obiadu i kolacji. Zbilanoswana pod względem kalorycznym i odżywczym. Wystarczy uzupełnić drobnymi przekąskami w ciągu dnia i mamy pewność że dostarczamy organizmowi wszystkiego co potrzebne do pokonywania trudów pracy i codzienności.

Dieta oparta na świeżych warzywach, owocach, zbożach i nasionach roślin strączkowych. Odpowiednio zbilansowana, z dodatkiem jaj i nabiału. Badania naukowe dowodzą, że dieta wegetariańska zapobiega wielu chorobom m.in nowotworom i chorobom serca.

Dieta dla najmłodszych skomponowana w taki sposób, aby dostarczyć dziecku wszystkie składniki niezbędne do wzrostu, nauki i zabawy. Zbilansowane trzy posiłki, z mnóstwem warzyw i owoców, kolorowe i zachęcające do jedzenia nawet niejadki.

Znajdziesz nas na: www.facebook.com/smaktywniteam

tel: 786 987 880, email: kontakt@smaktywni.pl

Smaktywni.pl All Rights Reserved.

Smaktywni.pl by Smaktywni.pl